محل تبلیغات شما

خرید پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی 


قیمت : 150000 تومان


برند : Miscellaneous


خرید پستی پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی 


قیمت پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی


   


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید. 


پشتی صندلی خودرو وسیله ایست که مابین صندلی خودرو و شما قرار می گیرد(قابلیت استفاده در صندلی انواع صندلی خودرو ) که برای راحتی شما طراحی و ساخته شده و باعث می شود بتوانید مدت طولانی را با راحتی کامل در خودرو سپری کنید. در ساخت این محصول از ابر اسفنجی استفاده شده است و که بر اساس استخوان بندی و عضلات تهیه شده است که در این نوع محصول گودی کمر های شما را پر می کند و باعث می شود در دراز مدت به بیماری های ستون فقرات دچار نشوید و دیگر مزایای آن می توان به راحتی نشیمن گاه و ران پا و عضلات فیله کمر اشاره کرد و باعث می شود مفاصل در حرکت باشند، در این محصول یک پشت گردنی به ظاهر ساده ولی کارآمد که علاوه بر تجهیزات راحتی سرنشین جز تجهیزات ایمنی هم محسوب می شود،وسیله ای کارآمد که خطر آسیب به مهره های گردن و شانه رو کاهش می دهد.آسیب های گردن باعث ناکار آمدی ،هزینه های پزشکی، از دست دادن کار و ناتوانی طولانی می شود این وسیله طوری طراحی شده است که از احتمال آسیب به گردن در هنگام نشستن یا تصادفات و حتی ترمز های جزیی جلوگیری می کند در این وسیله دو بند که یکی از بند های به صورت نواری قفلی که باعث ثابت ماندن و یک بند کشی جهت تنظیم در جای مناسب گردن شما قرار داده شده است،این محصول به صورت توپی برجسته ساخته شده است که با حرکت سر میتوانید گردن خود را ماساژ دهید


 تصاویر بیشتر


 پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی
پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی
پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی


 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی
پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی


 


 


پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی . .خرید اینترنتی پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی و قیمت انواع تجهیزات راحتی سرنشین متفرقه از فروشگاه آنلاین .تصاویر بیشتر برای پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددیگزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین‌آمیز را گزارش دهید. لغوتمامپشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی . .ارزانترین قیمت فروش پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی.
پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی .

رتبه: ۲ - ‏ ۱ مرورخرید اینترنتی پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی و قیمت انواع تجهیزات راحتی سرنشین متفرقه از فروشگاه آنلاین .قیمت و خرید پشتی صندلی خودرو آنا کد 114 به همراه پشت .پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی . محصولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم پشتی طبی صندلی خودرو آنا» مدل 88 است.
لیست قیمت پشتی صندلی خودرو آنا مدل 010 - تربپشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی. ۱۵۰٬۰۰۰ تومان . پشتی صندلی خودرو آنا کد 01 به همراه کاور کمربند ایمنی مجموعه 4 عددی.
لیست قیمت پشتی صندلی خودرو خوش نشین کد S5 - تربپشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی. بدون قیمت . پشتی صندلی خودرو آنا کد 01 به همراه کاور کمربند ایمنی مجموعه 4 عددی.
پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد ۸۸-۰۳ به همراه پشت گردنی .۲ دی ۱۳۹۸ - پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4. برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید. تصاویر بیشتر پشتی طبی .
مرال | اینمالپشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی. 150,000 تومان خرید محصول · زیر نشیمنی طبی کد 2010. 35,000 تومان خرید محصول.
نقد، بررسی و خرید از بهترین فروشگاههای ایران | اینمال - .پشتی طبی صندلی خودرو آنا کد 88-03 به همراه پشت گردنی صندلی مجموعه 4 عددی . MGFPV-2 مناسب برای گوشی موبایل موبایل سامسونگ Galaxy J4 Plus بسته دو عددی.
معرفی کالا فروشگاهی

ابرویی چراغ جلو خودرو مدل Pen S105 مناسب برای تیبا(نک مدادی)

پاور ویندوز سوکت فابریک تیبا کارا مدل PW-2200

آویز پشت صندلی خودرو طرح گیتار کد 5885 بسته 2 عددی

صندلی ,خودرو ,کد ,آنا ,طبی ,پشتی ,صندلی خودرو ,خودرو آنا ,به همراه ,آنا کد ,پشت گردنی ,گردنی صندلی مجموعه ,پشتی صندلی خودرو ,تجهیزات راحتی سرنشین ,مشاهده جزئیات محصول

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی